Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Verze pro tisk

SYNC a navigace v mobilu
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 05. leden 2015, 19:46 
KAčátko
KAčátko
viac ako 2 týždne

Zdravím mám od 11/2014 novou Kugu. S čím mám problém a dosud jsme nepřišel jak to vyřešit je , že když mám napárován telefon přes blututh (při každém vstupu do vozu dojde k aotomativkému přopojení)tak mně navigace kterou spustím v telefonu přestane mluvit. Přijde mi to jak kocourkov ,aby jsem pokaždé když chci jet podle navigace vypnul blutu . No nemůžu přijít v čem je problém , nemáte s tím někdo zkušenost?. Díky . Leoš

Typ auta: Ford Kuga | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 150 | Rok výroby: 2014 |
Dolů

Re: SYNC a navigace v mobilu
sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 05. leden 2015, 23:36 
GT racing man
GT racing man
viac ako 2 týždne

Na tohle tema uz se tu neco psalo, kazdopadne by stalo za to doplnit jaky mas telefon. A jak chces aby to fungovalo. Jde ti o to aby si mel jen sparovany tel na hovory, hralo treba radio a navigace mluvila z telefonu, nebo ay ti hrala hudba a do toho mluvila navigace a to vse z repro auta? Ja muzu mluvit jen za jablickare, a nemam problem.

Zkus jestli kdyz uz jsi v aute a navigace by mela snahu mluvit, zda nemas na tel moznost zvolit odkud pujde zvuk jako pri beznem hovoru - bud Sync a nebo tel. Alespon tak to lze v iphonu nastavit. Stejne tak pri prehravani videi, vystup zvuku Sync/iphone.

Typ auta: Ford Kuga | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 120 | Rok výroby: 2013 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 05. leden 2015, 23:38 
shelby cobra driver
shelby cobra driver
Člen klubu
menej ako 8 hodín

Aká je to navigácia? Napríklad Waze má v nastavení či použiť reproduktor mobilu, alebo niečo také. Tak skús pozrieť v nastavení navigácie.

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 184 | Rok výroby: 2013 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 22. leden 2015, 09:11 
KAčátko
KAčátko
viac ako 2 týždne

Tak už jsem to vyřešil bylo to nastavení mobilu- Gamsung galasy S4- v blututt v nastaneí sync jsou dvě možnosti a to zvuk hovoru a zvuk media tak to zvuk media musim zrušit a potom mi kecá jen telefon ale hovory zůstanou do hans free a také zůstává propojení pro bezpečnostího asistenta v případě nehody. Když by jsem chtěl aby mi navigace kecala do auta tak by jsme musel stahnou jestě do mobili nějaký programek například spofity a ten by to potom propojil ale nastavení je pom,ěrně složité a než by jsme to přčed každým použitím navigace nastavovoval to by jsme se z toho musel zbláznit. No ale díky za rady a všechny zdravím. Leoš

Typ auta: Ford Kuga | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 150 | Rok výroby: 2014 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 22. leden 2015, 10:30 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
menej ako polhodina

Pokud chceš, aby šel zvuk z reproduktorů, zmáčkni několikrát AUX na rádiu, než se dostaneš na Bluetooth Audio.

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 142 | Rok výroby: 2011 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pátek 12. duben 2019, 11:59 
čumil
čumil
viac ako 2 týždne

Sowitek píše:
Na tohle tema uz se tu neco psalo, kazdopadne by stalo za to doplnit jaky mas telefon. A jak chces aby to fungovalo. Jde ti o to aby si mel jen sparovany tel na hovory, hralo treba radio a navigace mluvila z telefonu, nebo ay ti hrala hudba a do toho mluvila navigace a to vse z repro auta? Ja muzu mluvit jen za jablickare, a nemam problem.

Zkus jestli kdyz uz jsi v aute a navigace by mela snahu mluvit, zda nemas na tel moznost zvolit odkud pujde zvuk jako pri beznem hovoru - bud Sync a nebo tel. Alespon tak to lze v iphonu nastavit. Stejne tak pri prehravani videi, vystup zvuku Sync/iphone.

Řeším teď stejný problém s propojením iPhone přes BT se Sync 3. Všechno krásně funguje, jak vyzvánění, hovory, tak přehrávání hudby z iPhonu, ale nefungují zvuky u žádné notifikace (kalendář, sms...) a když si v mobilu zapnu nějakou navigaci bez toho abych iPhone propojil USB, tak přestane hrát zvuk jak v mobilu, tak v rádiu (prostě ticho). Jediný jak to lze vyřešit, musím vypnout v mobilu BT a pak mám zvuk alespoň z mobilu. V postupu píšeš, že lze zvolit odkud zvuk půjde. Koukal jsem na nastavení propojení BT v telefonu a nic jsem nenašel, když kouknu do ovládacího centra v iPhone, tak je zvolen zvuk z Fordu, ale jak píšu, tak funguje jen hudba, hovory, vyzvánění, ale upozornění na SMS ani kecání navigace nehraje. V navigaci to taky nejde nastavit. Používám Sygic, ale zvuk nejde z žádné kterou jsem zkoušel.

Můžeš mě nějak navést kde tvyřeším?

Typ auta: Ford Kuga | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]