Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 694 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Další
  Verze pro tisk

Re: AndroidAuto, SYNC 3 a další vymoženosti
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 02. listopad 2019, 18:17 
KAčátko
KAčátko
menej ako 24 hodín

Hej, tak v tej aktualizacii (2.18.1) vypli zobrazovanie cien PHM na cerpackach... Som ich prechvalil :-(

Typ auta: Ford Kuga | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 88 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 02. listopad 2019, 18:26 
KAčátko
KAčátko
menej ako 16 hodín

Ale zase si můžeš zjistit kde jsi jezdil :frajer:

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 132 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 02. listopad 2019, 19:32 
KAčátko
KAčátko
menej ako 24 hodín

Nj, mozes dat auto zene, a nemusis platit sukromneho detektiva...

Ale vazne - tie funkcie co som najviac vyuzival postupne miznu a pridavaju blbosti co nepotrbeujem (fuela report, prehlad jazd...) :-(

Typ auta: Ford Kuga | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 88 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 06. listopad 2019, 17:40 
KAčátko
KAčátko
menej ako 16 hodín

Tak nevím proč, ale kniha jízd mi přestala fungovat :roll:

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 132 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 06. listopad 2019, 23:05 
KAčátko
KAčátko
menej ako 16 hodín

ovo píše:
Tak super, teď do preferencí můžete zadat svého nejoblíbenějšího prodejce, a dokonce si na mobilu koupit auto od Forda :palecnahoru:

A teď vážně, máte z té aplikace někdo nějaký užitek? Mapy to stejně aktuální nemá, mezi domovem a garáží je dva týdny překopaná silnice a klidně mě to tamtudy vodí i s LiveTraffic. Nehledě na to, že je to asi jediná aplikace na mobilu, co mi každou chvíli padá.

A máš toto nastavení? https://www.youtube.com/watch?v=QiNA1OLoJlg

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 07. listopad 2019, 07:00 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako hodina

Tak jasně, že wi-fi tam nemám, v autě je ještě Sync 3.0 (vyrobené bylo 4/2018), takže mluvím o Fordpass, ne o Fordpass Connect. Ale to snad funkčnost nemění, nebo ano?
Jiná věc je, že ta aplikace mi přijde neskutečně nepřehledná. Abych si pomalu zapisoval, kde co hledat. A další věc, že po připojení telefonu k autu mi to samo nenaběhne - musím to v telefonu ručně otevřít. Asi nějaká chybka, ale ještě jsem ji nenašel.

Mám to spíš takto:
https://www.youtube.com/watch?v=WThZ4dlE7aM

Typ auta: Ford Galaxy | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 177 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 07. listopad 2019, 09:21 
ST racing man
ST racing man
menej ako 8 hodín

V poslednej dobe ma celkom štve Android Auto z môjho mobilu - niekedy sa nezobrazujú mapy vo Waze, vypadáva GPS, Spotify neprehráva skladby. :palecdolu:
Len bohužiaľ neviem, čím to je, lebo som relatívne naraz upgradoval Sync, FW na mobile, Android Auto a aj spomínané appky... :ultrasad:

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 07. listopad 2019, 09:31 
KAčátko
KAčátko
menej ako 16 hodín

Už jsem i kontaktoval ppodporu u Forda a bylo mi napsáno že bych měl propojit talafon s autem USB kabelem. Nijak to nepomohlo.
Už to nechápu :shock: .

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pátek 08. listopad 2019, 10:42 
KAčátko
KAčátko
menej ako 24 hodín

No ja som tiez kontaktoval podporu - s tym, ze sa mi nepacia tie zmeny (nemoznost posielat ciel do navi, chybajuce ceny phm). Takze to registruju a preposlali developerom.

No a dnes sa appka nechcel spustit kym nenahodim novu verziu (2.18.1), update nesiel (kedze predchadzajucu som nemal cez google play-lebo som chcel downgrade), tak som ju musel odinstalovat a znova nahodit :-(

Skoda ze to tak riesia a dobre funkcie miznu :-(

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pátek 08. listopad 2019, 10:58 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako hodina

Asi mám taky novou verzi. Objeví se vždy "Přijmout soubory cookies", potom "Podmínky pro uživatele v Evropě leden 2019" (asi tisíc stránek), potom "Zásady ochrany osobních údajů listopad 2018" (taky tisíc stránek). Dám 'Přijímám'. Naskočí "Litujeme....Zkuste to znovu" a takhle můžu klikat celý den. A je to kvůli vám, protože kdybyste o tom nepsali, tak to dneska ani nezkouším :mrgreen:

Typ auta: Ford Galaxy | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 177 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pátek 08. listopad 2019, 11:32 
KAčátko
KAčátko
menej ako polhodina

lenzi píše:
V poslednej dobe ma celkom štve Android Auto z môjho mobilu - niekedy sa nezobrazujú mapy vo Waze, vypadáva GPS, Spotify neprehráva skladby. :palecdolu:
Len bohužiaľ neviem, čím to je, lebo som relatívne naraz upgradoval Sync, FW na mobile, Android Auto a aj spomínané appky... :ultrasad:

S tim Waze přes AA mám posledních cca 14 dní taky problémy. začlo to po aktualizaci Waze. Po zapojení kabelu a telefonu k autu Waze nechytá signál, vypadává obraz atd.
Když se přepnu v AA na Google mapy, tak to funguje hned od začátku. Zkusil jsem promazat data Waze, přeinstalovat ho, nic nezabralo, furt stejný.
Včera jsem se zkusil vrátit s Waze o verzi zpět (4.55.3.0) a vše opět funguje ihned po připoijení k autu jak má.

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pátek 08. listopad 2019, 12:34 
ST racing man
ST racing man
menej ako 8 hodín

Dik, vyskusam, ak by to bolo iba tym Wazom (pripadne Spotify ?), to by bol ten lepsi pripad... :frajer:

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pátek 08. listopad 2019, 13:01 
KAčátko
KAčátko
menej ako 16 hodín

Nefungovalo mi odesílání cíle do navigace v autě. Tak mi ve Fordu poradili ať odinstaluji a opět nainstaluji aplikaci. OK. Učinil jsem tak, ale už mi nejde se přihlásit, takže se aplikace nespustí. A přitom auto s ní komunikuje.

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 09. listopad 2019, 08:03 
sportKA owner
sportKA owner
menej ako 2 týždne

Kniha jízd je podle mě v tomto stavu pěkná k.kotina. Sednu do auta kámoše, jdeme a doma koukám trasa zaznamenaná. To dává smysl jako kniha jízd?
Ale mám jiný problém: sync se stále dokola připojuje a odpojuje od telefonu. Pak napíše přetrvává nestabilní připojení syncu s telefonem ..... . Někdy to funguje normálně, jindy s tímto problémem. Telefon vždy leží v kaslíku mezi řidičem a spolujezdcem. Neřešil jste někdo podobný problém?

Typ auta: Ford Kuga | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2017 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 09. listopad 2019, 10:33 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako 24 hodín

...jak tak čtu, nebudu ani náhodou přecházet ze Sync2 na Sync3. Není o co stát a investice by byla moc vysoká. Android je operační systém stvoření pouze pro hlídání lidí. Ten mi do mobilu, celkové všude kam se pohybuji, nesmí. Je smutné, že i Microsoft přechází na Anroidí OS... asi vědí proč.

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2015 |
Dolů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 694 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina