Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1404 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94
  Verze pro tisk

Re: AndroidAuto, SYNC 3 a další vymoženosti
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 09. září 2021, 20:13 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
menej ako 16 hodín

stago píše:
Reset som myslel tovarne nastavenie.
Ak ti zobrazuje tu istu chybu PKG_ERR03, skus si overit ze mas data na USB naozaj v poriadku a je to formatovane na eXFAT. Ja som to 2x stahoval a asi 3x skusal kopirovat na rozne USB flashky, aby som si bol isty ze data su OK, az potom som spravil reset.
Navyse, ked mi tu chybu ukazalo aj pri tej aktualizacii, kde bol len balicek pre zaznam XML logu, bolo mi jasne ze v datach problem neni, ale niekde v SYNCu.

Tuhle chybu jsme měli také, když jsme aktualizovali Mondeo. Stažený soubor byl v pořádku. Vyřešili jsme to pomalým formátováním po jednotlivých blocích formátem eXFAT. Následovalo rozbalení staženého souboru na formátovanou flešku. Sync jsme restartovali do továrního nastavení a vložením flešky se spustila instalace. Raději jsme nechali běžet motor na volnoběh, aby se instalace nepřerušila. Během instalace (cca 30-40 min) se objevila hláška o nutnosti vypnutí a zapnutí zapalování. Po dalších 15-20 minutách byla instalace dokončena.Vygeneroval se i soubor xml, který jsem nahrál na web Fordu. Při následné kontrole web potvrdil aktuálnost systému i map (momentálně F10). Vše je funkční, od map až po klimatizaci, systém je přibližně stejně rychlý, jako před instalací.

StreetKA - Storm GALERIE

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 107 | Rok výroby: 2010 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pátek 10. září 2021, 07:22 
ST racing man
ST racing man
menej ako 16 hodín

rob456 píše:
OK,díky a k Datům v systému jsi se dostal jak?

kopírujem preklad EN textu:
"Verze IVSU lze ověřit u vozidel bez CD mechaniky: zapnutím rádia, následným stisknutím a podržením tlačítek pro hledání vpřed/vpravo na panelu a volantu současně po dobu ~ 10 sekund. Poté zrušíte test reproduktorů a vyberete tlačítko APIM. Poté vyberte Verze IVSU.
U vozidel vybavených CD mechanikou: lze diagnostiku spustit po zapnutí rádia, stisknutím a podržením tlačítek vysunutí CD a vyhledávání vpřed/vpravo."

Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 132 | Rok výroby: 2017 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pátek 10. září 2021, 10:49 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
menej ako 8 hodín

Presne ako píše Jemar mal som naformatovane usb na exfat a podarilo sa to na prvý pokus bez chýb. Takže už mám aj ja F10 mapy-konečne :D

Obrázek
Obrázek

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 141 | Rok výroby: 2015 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: neděle 12. září 2021, 14:11 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
menej ako 8 hodín

AA 6.9

Obrázek
Obrázek

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 141 | Rok výroby: 2015 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 13. září 2021, 11:40 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako 8 hodín

Tak asi po pátém spuštění instalace je vše konečně aktuální :palecnahoru: .
Děkuji.

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 132 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 15. září 2021, 11:43 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako 4 dni

Ahoj
vygenerovala vám nová instalace XML soubor pro potvrzení aktualizace? Mě ne. Měl jsem delší jízdu, tak jsem zasunul flešku a jel. Po asi 40 minutách restart Syncu a aktualizace pokračovala. Celkem necelých 55 minut a bylo hotovo. Myslím. Protože, než jsem stačil vyndal flešku, tak se aktualizace spustila znovu. Tak jsem flešku vytáhnul. Dnes nastartuju a hláška, že probíhá aktualizace, okno jsem zavřel a při dalším startu už nic nehlásilo. Z čeho to bralo info o aktualizaci, když byla fleška vyndaná, nevím. Mapy jsou F10, ale jestli se nainstalovalo vše, jak by mělo, nevím.

Typ auta: Ford Kuga | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2017 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 15. září 2021, 12:16 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako 8 hodín

Koukni výše na příspěvek "staga" a zkontroluj.

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 132 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 15. září 2021, 12:27 
RS racing man
RS racing man
menej ako 16 hodín

Taky se můžeš připojit k wi-fi a navolit kontrolu aktualizace. Pokud to napíše "aktualizace zkontrolovány" s aktuálním časem, tak už nemusíš nahrávat XML.

Typ auta: Ford Galaxy | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 177 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 27. září 2021, 12:36 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako 4 dni

Ahoj
Kontrolou souborů neproběhla aktualizace korektně. Můžu nyní dát rádio do továrního nastavení a aktualizovat touto poslední aktualizací? Není možné v nastavení nastavit rádio tak, aby se nevypínalo a po aktualizaci to vrátit?
Díky.

Typ auta: Ford Kuga | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2017 |
Dolů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1404 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 90, 91, 92, 93, 94

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]