Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 909 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Další
  Verze pro tisk

Re: AndroidAuto, SYNC 3 a další vymoženosti
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 28. březen 2020, 00:14 
RS racing man
RS racing man
menej ako hodina

Android Auto - Google Maps, Media & Messaging 5.2.5010
• Schopnosť vypnúť mediálne upozornenia.
• Informácie o počasí v stavovom riadku.
• Schopnosť skryť / zobraziť aplikácie v Android Auto.
• Opravy chýb a ďalšie vylepšenia

:arrow: • Android Auto 5.2.5010 •

Naposledy upravil Spark dne sobota 28. březen 2020, 17:03, celkově upraveno 2

Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 103 | Rok výroby: 2007 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 28. březen 2020, 09:55 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
menej ako 16 hodín

Ďakujem akurát som to hľadal
P.S:hlási to chybu nejde to stiahnuť
skuste toto ;)
https://www.apkmirror.com/apk/google-in ... /download/

Obrázek
Obrázek

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2015 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 28. březen 2020, 16:39 
ST racing man
ST racing man
menej ako 8 hodín

Něco jsem podělal a už se se mnou AA baví jen anglicky... Sice teď dokážu navolit jakoukoliv radiovou stanici na světě pouze hlasem, taky mi to vyjmenuje moje události v kalendáři, ale cíl do navigace hlasem nezadám...

Typ auta: Ford Galaxy | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 177 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: neděle 29. březen 2020, 00:05 
čumil
čumil
menej ako 2 týždne

Mám Ford Kuga Sync 3.3
Přestal my zničeho nic po nastartování fungovat zvuk. Na displeji se ukázalo AUDIO VYPNUTÉ a zvuk samozřejmě nejde. Vše ostaní v SYNC funguje standartně. Vypnout zapnout nepomohlo, dal jsem tedy továrko a na displeji se už ani neukazuje AUDIO VYPNUTÉ, ale točí se tam pouze "přesýpací hodiny" a zvuk samozřejmě nic. Dotaz - pomůže přeinstalace syncu, nebo to vidíte na servis? Paradoxně se mi to stalo 2. den po návratu z garančky. :(

Typ auta: Ford Kuga | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2019 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 31. březen 2020, 13:56 
KAčátko
KAčátko
menej ako týždeň

Páni, viete niekto ako vymazať naladené rádio stanice? Mám tam všelijaké rádiá a veľakrát pri odpájaní z Apple Car mi to prepne na Lumen (modlenie) alebo inú brndu.
Ďakujem za radu.

R.v. 8/2017

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2017 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 31. březen 2020, 20:11 
ST racing man
ST racing man
menej ako 16 hodín

Takto z gauča neviem, ale však si tie brnda stanice preplácni nejakými nebrnda alebo menej brnda stanicami... ::wink::

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 01. duben 2020, 11:33 
KAčátko
KAčátko
menej ako týždeň

No to by sa dalo, ale v mám rád trochu poriadok vieš. A zase toľko rádio staníc tu neni aby som mal na každom mieste mal nejaké normálne rádio a mať 5x Express, Rock atd, by ma asi vyrušoalo/zabilo. :D

R.v. 8/2017

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2017 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 01. duben 2020, 11:42 
ST racing man
ST racing man
menej ako 8 hodín

Povedzte Kefalín, čo vy si predstavujete pod takým slovom 'brnda'?
Jinak tovární nastavení předvolby radia smaže (ale i cíle v mapách a připojení telefonu)

Typ auta: Ford Galaxy | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 177 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 01. duben 2020, 20:15 
KAčátko
KAčátko
viac ako 2 týždne

Ahoj. Jsem nyní v podobné situaci jako ty před lety. Investoval jsem nemalé peníze do instalace Sync3 a teď po všech zhlédnutích na youtube, jak jim tam vše krásně funguje jsem rozladěn na nejvyšší míru. Nečekal jsem, že budu přepínat mezi AA a sync. Za ty prachy jsem myslel, že to bude lépe sladěné. Hnulo se to správným směrem s tím Spotify, nebo ne? Pokud už to dnes není v podporovaných aplikacích, tak to asi nejde už přes žádný telefon, co?
slay píše:
Mě se začal zobrazovat FordPass a Glympse. To Glympse jsem nainstaloval jenom na zkoušku abych měl něco co se má zobrazit. A Spotify dříve fungovalo snad jen v PREMIUM verzi. Ja PREMIUM nemam, takze nevim. Dnes už není ani v podporovaných aplikacích.
A co se týče FordPass a hlášení svolávací akce tak jsem dnes zavolal do servisu a potvrdili mi, že se mám dostavit na diagnostiku.

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 77 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 01. duben 2020, 22:03 
sportKA owner
sportKA owner
viac ako 2 týždne

Pokud se navigujes v AA třeba wazem, tak provázanost se spotify je dobra, dole v liste ovládací panel spotify, jedním klikem prepinam z wazu na spotify a zpet. Příkaz prehraj taky funguje, vyhledá to ve spotify. Teda to teď blbne, když je nějak rozhasena čeština v AA, ale to se snad zase spravi.

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 132 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. duben 2020, 06:13 
KAčátko
KAčátko
viac ako 2 týždne

A můžu od vás dlouholetých uživatelů zjistit hlavní výhodu Sync, oproti třeba Android radiu? Já právě myslel, že můj hlavní infotainment bude Sync a k němu, do aplikací si nahraji co bude chybět. Takhle mě to přijde,že mi stačilo investovat sotva 50% do Android radia a byl bych na tom stejně. Ještě tedy nemám mikrofon,takže uvidím co hlasové ovládání, ale co jsem tak četl, tak hlasové pokyny umí i AA. Nemám autoklimu, takže ovládání klimatizace je pasé.

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 77 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. duben 2020, 07:08 
ST racing man
ST racing man
menej ako 8 hodín

Neznám android radio, tak netuším, co mu chybí/přebývá oproti Sync 3. Možná by to zajímalo víc lidí.
Mně by se taky víc líbilo, kdyby se aplikace spouštěly přes Applink. Ten Andoid Auto to zabil, Applink skončil v propadlišti dějin a nikdo z výrobců softu se jím asi nezabývá. Přitom integrace AA do Syncu je vyřešena zoufale. Hlavně to, jak AA zamaskuje interface Syncu tak dokonale, že se k němu skoro nedá dostat (a do některých funkcí jako navigace, telefon nebo asistentka se člověk nedostane vůbec vůbec).

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. duben 2020, 07:27 
KAčátko
KAčátko
viac ako 2 týždne

Mluvíš mi z duše. Já se rozhodl pro Sync3 z důvodu "strašení" nekompatibility některých Androidů (po čase vypovídali službu, zamrzávali apod.). Nakonec z toho byl na mém voze docela velký a drahý upgrade,takže jsem teď trochu zklamán.

Edit MartyG: odstránená zbytočná citácia

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. duben 2020, 08:49 
KAčátko
KAčátko
viac ako 2 týždne

Nevíš zda to co popisuješ má Apple Carplay vyřešeno lépe? ???>?
ovo píše:
Neznám android radio, tak netuším, co mu chybí/přebývá oproti Sync 3. Možná by to zajímalo víc lidí.
Mně by se taky víc líbilo, kdyby se aplikace spouštěly přes Applink. Ten Andoid Auto to zabil, Applink skončil v propadlišti dějin a nikdo z výrobců softu se jím asi nezabývá. Přitom integrace AA do Syncu je vyřešena zoufale. Hlavně to, jak AA zamaskuje interface Syncu tak dokonale, že se k němu skoro nedá dostat (a do některých funkcí jako navigace, telefon nebo asistentka se člověk nedostane vůbec vůbec).

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. duben 2020, 09:26 
ST racing man
ST racing man
menej ako 8 hodín

Zkušenost nemám, ale řekl bych, že tam nebude rozdíl, Ford navigace, telefon a Ford asistentka určitě budou taky mimo provoz. Ale Apple má o dost víc aplikací přes Applink, i když to taky není žádná hitparáda.

Dolů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 909 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]