Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
  Verze pro tisk

Re: Výměna setrvačníku a spojkové sady
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: pátek 20. duben 2018, 08:06 
čumil
čumil
viac ako 2 týždne

Startování se spojkou samozřejmě znám a vždy jsem to tak dělal, ale abych i zhasínal motor se zmáčknutou spojkou jen, aby to bylo méně hlučnější mi přijde jako blbost a právě nemám důvěru v to, že to bylo uděláno správně -> proto jsem se ptal na vaše názory, zda je to normální, či se ta dvouhmota "špatně seřídila" před instalací a chtělo by to reklamovat???
Jinak práci se spojkou samozřejmě ovládám a také nechápu lidi, co jí mají sešláplou jakou dobu, aniž by řadili... ;-)
Není tady někdo s přesně stejným typem motoru (viz. podpis), kdo by mi mohl říct, zda to tak skutečně dělá, či ne? :)

r.v.2009, nafta, najeto 123tis.

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 92 | Rok výroby: 2009 |
Dolů

Re: Výměna setrvačníku a spojkové sady
sdílet
PříspěvekNapsal: neděle 22. duben 2018, 06:10 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako týždeň

No já myslím, že nejde ani tak o "přesně stejný typ motoru", jako o stejnou převodovku, která je u mnoha typů motorů stejná...
Já osobně, pokud bych po opravě převodovky zjistil, že vydává nějaké nepřirozené zvuky, nebo jak píšeš dokonce klepe s celým autem, tak bych si rozhodně nenechal nakukat, že je to "normální" a že si to sedne... ;)
Trval bych u servismana na uvedení do náležitého stavu, jestli tedy nejsi jeden z těch, co si nechávají opravovat auto tzv. "na dobré slovo", bez zakázkového listu a náležitostí k tomu potřebných. Pokud jsi, tak můžeš trvat na čem chceš a bude ti to s prominutím hovno platné, tedy pokud k tomu servisman zaujme ten "správný" přístup.

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 96 | Rok výroby: 2006 |
Dolů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]