Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
  Verze pro tisk

Re: Špatné startování
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: středa 27. leden 2016, 11:12 
čumil
čumil
viac ako 2 týždne

Mám podobný problém,motor točí, ale ne a ne naskočit, až na třetí, čtvrtý pokus. Pak jede úplně normálně. v neděli kouknu na startér,zdá se mi že točí nějak pomalu.

Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 100 | Rok výroby: 2003 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 02. únor 2016, 21:02 
čumil
čumil
viac ako 2 týždne

Tak startér je venku,pouzdro ve víku vyčochtaný,vnitřek zanesenej a to nejhorší odlomená část magnetu. Neví někdo jestli se dají koupit náhradní díly,kde a jestli se to vůbec vyplatí??? A ještě označení na mém startéru je 3M5T 11000 DC a na netu jsem našel shodné označení jen na konci je CD, je to problém?

Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 100 | Rok výroby: 2003 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: neděle 07. únor 2016, 21:36 
sportKA owner
sportKA owner
menej ako týždeň

Zdravím. Mám nepravidelně se stávající problémy se startováním. Za studena mi startuje bez problémů, ale jednou za čas se stane, když někde auto na chvíli odstavím, že nenastartuji na poprvé. Start v tomto případě probíhá tak, že startér normálně točí, ale otáčky jsou stěží na 500 a nepravidelné. Na přidání plynu motor nereaguje. Dříve se mi toto stávalo tak jednou za měsíc a napodruhé motor již normálně startoval. Takže jsem neřešil. Teď se to zhoršuje a stává se, že jsem nastartoval na potřetí - počtvrté. Žádná kontrolka mi nesvítí a na svíčkách ujeto 40 000km. Již jsem objednán na diagnostiku, ale na 100 procent tomu nevěřím a tak se ptám zda jste měl někdo takový problém a čím byl způsoben. Děkuji

Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 88 | Rok výroby: 2004 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 09. říjen 2018, 19:23 
čumil
čumil
viac ako 2 týždne

Čau potřeboval bych poradit.Kdyz mi vůz stojí déle nelze nastartovat.Vlezla mi do motoru kuna a trochu kousala.Byl jsem nucen vyměnit Lambda sondu-byl prekousany kabel.Ted jsem zjistil ještě drobné kousance jako od jehel na přívodu(hadice) do palivové rampy.Muze to způsobovat ten problém-kdyzstojim kratce a vůz nastartuji hlásí mi to chybu motoru.Mam 1.8,92kw r.12/2006 Děkuji za každou radu

Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 92 | Rok výroby: 2006 |
Dolů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina