Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Verze pro tisk

Auto-IN - Liberec
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: středa 07. září 2016, 13:41 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako 16 hodín

Musím se podělit o zkušenost, kterou jsem měl možnost vidět a "zakusit" u Auto IN v Liberci. Auto IN je prodejce vozů Ford, ale také tam funguje servis. Přítelkyně, která má služební vůz musí auto dávat právě tam...asi kvůli ceně, nevím...ač má tedy vůz značky Škoda..
Poprvé když tam vůz vezla, měla být podle servisní knihy provedena garanční prohlídka. Ta asi proběhla, razítko do servisky dostala ale nějáký šikovný mechanik auto při parkování nabořil a k tomu se už nikdo nepřiznal... Takže to bylo poprvé.
Teď měla proběhnout další garanční prohlídka. Byly jim nahlášeny věci co se musí provést a auto jim před naší dovolenou bylo přistaveno a bylo v servisu tudíž 14dní.
Když si přítelkyně auto po 14ti dnech vyzvednula, hned na parkovišti zjistila, že stěrače, které měli vyměnit jsou mnohem delší, než mají být (všechny, jak v předu, tak v zadu) odpověď byla: "Ano ano, my to víme, ale ještě nepřišli nové..." za 14 dnů nepřišli?! WTF! Dále, do servisky nebyl udělán záznam o kontrole, nebyla vymazána hláška SERVICE z palubního PC, olej (dle mého názoru) vyměněný rozhodně nebyl je černý jako bota a olejový filtr je špinavý. Kabinový a vzduchový filtr rovněž nebyl vyměněný. Ač nejsem mechanik tak nejsem debil.. Takže jediné co udělali (a kdo ví jestli správně) tak přitáhli ruční brzdu.
Zajímalo by mě, co naúčtovali firmě...
Takže z tohoto pohledu to není servis ale parodie na něj a rozhodně bych tam svoje auto nikdy nedal a ani si tam žádné auto nekoupil.

Bylo: Silver, Ford Mondeo 2007, 2.2 TDCI - GALERIE
Bylo: Aquamarine green, Ford Focus 1999, 1,6i
Bylo: Greenmetal, Mitsubishi Pajero 1996, 2,5 intercooler turbo
Bylo: Grey, Subaru Forester 2007, 2.0i with winter packet

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 92 | Rok výroby: 2009 |
Dolů

Re: Auto-IN - Liberec
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 19. leden 2017, 14:35 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako týždeň

Plne s Tebou souhlasim.
Ja tam byl na "preventivce",kdyz jsem koupil auto..Upozornil jsem,ze mi neco na naprave klepe a ma divny zvuk,ze slysim "vrzaci" zvuk a mam podezreni na malo kapaliny v serve,atd..
Po snad hodinove prohlidce mi bylo zdeleno,ze vse je maximalne v cajchu,akorat ze brzdy nutno vymenit do 10tis.km(coz jsem vedel,ale diky za info,rikam si.Taky mne upozornili na utrzeny drzaky vyfuku a jemny unik v pletenci)
Za par dni mi vypalilo zarovku v hlavnim svetlometu u spolujezce.Kdyz jsem to rozebral,vsiml jsem si,ze nadobka na servo olej je zamrd** jak prase(chapu,je ve spod a spina na nej lita),ale po ocisteni a nakounuti do nej,jsem si vsiml,ze je ty kapaliny malo a je snad jeste cm pod riskou minima..Pritom mi o tom nerekli ani slovo(myslim,z eautorizovany servis by mohl alespon doporucit doliti,nebo neco podobnyho).
Nerikam o tom,ze klepani u napravy slysim furt..
Nic-mene,tahle legrace mne stalo necelych 600.
Dle mne,neprofesionalni az amaterska prace.Jediny plus tohoto servisu je,ze byly ochotny,mily a meli slusny jednani.

Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 100 | Rok výroby: 2004 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 21. leden 2017, 09:00 
sportKA owner
sportKA owner
menej ako 16 hodín

Já zde měl auto na opravu poté, co mi měsíc staré auto naboural soused před barákem. Měl jsem pouze trochu sedřený blatník a nárazník. Po přečtení recenzí na jabloneckou Auto arenu-autorizovaný servis Ford jsem se rozhodl, že dám auto na opravu do Auto In v Liberci. Měli super jednání, vstřícnost, slušnost. Oprava byla provedena super, nebylo poznat že k nějakému karambolu došlo. Co mne zarazilo , když mi technik při předávání auta řekl: utrhli jsme vám při sundávání podběhu anténu ke snímači tlaku v pneumatikách, máme to objednané tak si za 14 dní přijedte a na počkání to opravíme. Na jednu stranu fajn že se přiznali. Ale stejně....
Ted si chci nechat namontovat tažné zařízení na S-maxe, chtěl jsem aby zůstali funkční parkovací senzory a nesnímaly kouly, ale v případě připojení vozíku nebo držáku na kola aby se automaticky odpojili a nepískali mi při zařazení zpátečky. V Auto In řekli že pokud jsou origo parkovací senzory tak není problém a cena s elektroinstalací 14300Kč. To je raketa ale zatím jsem nikoho jiného kdo by se do toho pustil jsem nenašel. Zkusil jsem poptat i ford v Jablonci a tam mi nabídly cenu 16tis a že trvale odpojí zadní parkovací senzory-takže jsem je rovnou poslal do pr...e.
Ted ale mam strach dát to i do Auto In, když čtu vaše zkušenosti.....

Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 118 | Rok výroby: 2009 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 21. leden 2017, 13:18 
GT racing man
GT racing man
viac ako 2 týždne

Ohledně toho tažného, mám namotované od fi. SVC Náchod. Neni problém se zpětnými senzory. Ty se odpojí až po zapojení přívěsu. Na stránkách dohledáš i montážní fi. které s nima mají smlouvy. S cenou včetně elktroinstalace budeš někde na polovině. SVC Náchod - tažné S-MAX

Obrázek

Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: LPG | Výkon motoru v kW: 88 | Rok výroby: 2004 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 21. leden 2017, 19:38 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako týždeň

bonifac78 píše:
....... do Auto In v Liberci. Měli super jednání, vstřícnost, slušnost.
............
Co mne zarazilo , když mi technik při předávání auta řekl: utrhli jsme vám při sundávání podběhu anténu ke snímači tlaku v pneumatikách, máme to objednané tak si za 14 dní přijedte a na počkání to opravíme. Na jednu stranu fajn že se přiznali. Ale stejně....
.

jj taky si myslim,ze jednani maj fakt na urovni,ale jak pises..Jeste ze se priznali..Na druhy strane,je "videt" jejich pristup,profesionalitu...Clovek si priplati,ale nechce tam byt "obden"..

Timhle bych se chtel optat Liberecaky,jestli nevi o nekom spolehlivem,treba i v JBC a okoli,ale nehledam kecaly,ale uroven servisu..

Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 100 | Rok výroby: 2004 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 26. leden 2017, 19:24 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako 16 hodín

Já v Lbc dával auto dlouhodobě k panu Marceli Pokornému. Má malou dílnu a jednoho kluka co s ním dělá. Vždy to probíhalo tak, že jsem zavolal, řekl co mě zlobí, domluvili jsme se kdy můžu přijet, ráno jsem mu tam auto dal a odpoledne odjížděl.
Naprosto bezva přístup a nikdy jsem s ním neměl jediný problém. Cena taky vždy naprosto fér. Nemá ani web, tady je odkaz na jeho dílnu a do SZ můžu v případě zájmu poslat jeho soukromý mobil.
https://www.yelp.cz/biz/marcel-pokorn%C3%BD-liberec

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 92 | Rok výroby: 2009 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 30. leden 2017, 10:14 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako týždeň

vruzha

Na tech strankach neni aktualni cislo,tak jestli to nebude vadit,ja bych cislo poprosil..Minimalne se alepson optam,co jak a za kolik..
Dekuji predem za ochotu a typ..

Dolů

Karma príspevku: 1
sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 31. leden 2017, 15:24 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako 16 hodín

SZ

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 12. leden 2021, 00:54 
čumil
čumil
menej ako 2 týždne

Zdravím Vás, moje zkušenost s Auto - IN :misoo: :misoo: : Před dvěmi lety se mi přestala spínat regenerace DPF na Focusu 07. Říkám si - Ford, budou si s tím vědět rady. Omyl přijímací technik mě odbyl cenovou nabídkou cca na 60 000,-Kč ::D:: ::D:: ::D:: . Obrátil jsem se na firmu co čistí DPF a oprava vyřízena za 2 hodiny. Zoxidované čidlo teploty. Vyčistily a auto jezdí dál. (Najeto 250 000Km). Cena 800,-kč

Typ auta: Ford Transit | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 85 | Rok výroby: 2007 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 12. leden 2021, 11:07 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
menej ako 2 dni

Já myslím, že to není o AutoIn, ale o lidech. Já koupil fjúžna v AutoIn HK už jako použité vozidlo :-) a na servis ho jinam nedávám. 1x za rok pravidelně "roční servis" + přezouvání léto/zima a osobně pouze tankuju a dolévám kapalinu do ostřikovačů. Chybí-li náhodou něco málo oleje, doplní mi ho tam napočkání a zadara :-P

Holka nebo kluk?.................Obrázek www.cutwood.cz
........Zdravý organizmus vydrží každé léčení........

Typ auta: Ford Fusion | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 59 | Rok výroby: 2007 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 14. leden 2021, 17:14 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako týždeň

Moje zkusenost je takova,ze jsem tam jezdil asi 3x kvuli rychle ztrate naplne v klime. Krom naplneni,co stalo 1600,tak nedokazali chybu najit. Nakonec jsem si ji nasel sam-vule a prepustnost u ventilu podtlakove trubky. Kdyz jsem tam zajel,oznamil jim,kde je chyba,rekli,ze to dokazi opravit tim,ze daj novy ventil. Tak jsem ji to tam nechal, Vymena s ventilem cca 1200(ventil 200!!!zbytek prace)+napln do klimy. Ale,doje*** to uplne,protoze zrejme protahli zavit v trupce a uz to nijak neslo udelat,jen vymenit celou trubku. Za co chteli jen za trubku 4500+prave+napln. Coz jsme odmitl a odjel ku "garaznikovi".Trubku,Hella,co mi vlastne nabizeli i u Fordu,jsem na netu nasel za 1200. "Gazarnik" chtel za praci 1000+napln..Pak uz klima jela jak draha a bez problemu. Uznavam,ze jsem udelal chybu a auto prebral. Ted uz bych jim to vse otriskal o hlavu a nechal si na jeji naklady trubku vymenit..

Ale,zebych je jen nehanil,tak musim priznat,ze kdyz jsem tam byl(pred tim,nez jsem daval spravovat klimu)kvuli tomu,ze jsem potreboval vyndat radio,tak to bylo supr. Jelikoz jsem nemel ty plisky,ale radio uz jo,tak jsem tam zajel.Technik zasel na halu,vybehl nejaky mechanik s plisky,vyndal radio a na otazku,co jsem dluzen,nechteli ani na cigara. Coz mne velice milo prekvapilo a i proto jsem tam dal delat klimu.
Ted bych ale uz tam nejel,ani kdyby delali servis zadara..Korz,kdyz na to nejsem odkazan a mam starou ojetinu. Vsude se i tak musis objednavat,tak radsi dam vydelat nejakymu sikovnymu "garaznikovi",nez jim..Samozrejme,ani "garaznik" neni neomylny..
Jak pise kolega, vse je o lidech...

Dolů

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina