Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
  Verze pro tisk

Re: Servis Olomouc
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 12. březen 2019, 18:44 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
menej ako 24 hodín

No tak v Olmiku je autorizovaný bohužel pouze cars morava :( :(

ObrázekObrázekObrázekObrázek

Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 92 | Rok výroby: 2018 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 01. květen 2019, 22:20 
KAčátko
KAčátko
viac ako 2 týždne

Tak vcera jsem byl v cars morava na pravidelne servisni prohlidce ve 140000 km. Prijimaci technik v pohode. Prohlidka, olej, filtry + zadni brzdove desticky a geometrie zadni napravy... 9700. Prijde mi to dost penez...

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 103 | Rok výroby: 2014 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. květen 2019, 11:01 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
menej ako 8 hodín

Kdysi dávno 2012 když mi odešlo vstřikovací čerpadlo na TDDi jsem tam focuse poslal. Tehdy ještě pán na pobočce pan Štěpánek mi to vyřizoval - ochotný člověk, s přímým jednáním a slušným vystupováním. Ve středu odpoledne mi auto převzal s tím, že druhý den hned ráno v 6 na něm začnou technici dělat - tehdy jsem se tomu v duchu hodně pobavil a říkal jsem si jo jasně. Ve čtvrtek 05:36 telefon s omluvou, jestli mě budí volal sám pan Štěpánek, že auto je na zvedáku čerpadlo venku a jaký chci další postup. Byl jsem informovaný snad co dvě hodiny co se momentálně děje, na co se čeká a podobně. Ve finále se dávalo nové čerpadlo, protože repas mýho momentálního byl jen o 2tisíce levnější, takže nebylo co řešit. Perfektní přístup toho pána jaký bych nikdy nečekal. Jenže bohužel, vše pěkné a slušné nevydrží dlouho. Přelom roků 2017/2018 jsem potřeboval náhradní díly do kulisy řazení na ST170. Pár vodících pouzder a podobně. Vše skladem na centrále v něměcku. Prý není problém - tak z fráze není problém se vyklubaly 3 týdny a to jsem tam vletěl jak naváděná střela a ženská na přepážce neochotná jak to nejvíc jde se slovy: " No...to já se musím teda podívat " ...přístup absolutní nula...Tam bych si nenechal už ani vyměnit gumky do stěračů. :palecdolu:

Ford Focus combi ST170, r.v. 02, 173PS
Obrázek

Ford Focus combi 1,8 TDi Endura, r.v. 01, 90PS - aneb limitovaná série TDDi LPG by kozlow
Zahryho Focusek
Obrázek

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 66 | Rok výroby: 2001 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 02. květen 2019, 19:36 
KAčátko
KAčátko
viac ako 2 týždne

Tak mě přijímal pan Soldan. O všem mě informoval i o ceně, vytiskl mi el. servisku a rekl, že to bude trvat 2 hodiny. Tak jsem šel nakoupit do teska. Do toho mi 2x volal kvuli těm destičkam a pak geometrii, rekl cenu, zeptal se jestli to chci opravit. Takže za mě přístup v pohodě. Za dvě hoďky to opravdu bylo. Ještě mi nacenil vyměnu manžet, ktere prej lehce prosakuji, na 7000. Nevyznám se, tak nevím jestli ze mě chce jen tahat prachy nebo je to nutné měnit...

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 103 | Rok výroby: 2014 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 08. červenec 2019, 15:25 
KAčátko
KAčátko
viac ako 2 týždne

Edit MartyG: odstránená zbytočná citácia

...jo taky furt jezdim do Cars Morava a ja si tam na pristup a servis nemohu stezovat - p. Soldan nebo p. Novacek. Nejake penize jsem jim tam uz za tech par let nechal, ale zase mi obvykle nechaji i nahradni auto, kdyz se oprava protahne.....
... mno, manzety na prednich polosach budu ted menit taky - saknou a malem jsem nedal STK kvuli tomu......

Typ auta: Ford Galaxy | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 149 | Rok výroby: 2011 |
Dolů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 155 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]