Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
  Verze pro tisk

Re: Ford Tourneo Connect
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: středa 12. červenec 2017, 13:31 
čumil
čumil
viac ako 2 týždne

Ahoj Vsem.
Nafasoval jsem ve firme tourneo conect 2017 1.5 titanium 88kw manual. mam to jak pro rodinu, tak na stavby a velke jezdeni. Mozna s tim bude jezdit i zena, ktera si teprve bude delat papiry.
Sef mi daval na vyber hodne aut mnohem levnejsich, ale nakonec jsem ho ukecal:-).
mam zatim najeto 2000km, tak nejake postrehy.

Auto jezdi hezky, i kdyz mu chyby trochu kroutak . premyslim o nejakem profi Chip tuningu. Podvozek se mi libi, nejsem zadny zavodnik, takze na normalni jizdu vozem nizsi stredni tridy je to super. Brzdy to ma prijemne a plne dostacujici.Automaticka svetla jsou take v pohode a funguji jak maji. Jen automaticke sterace by chteli trochu doladit. bez navoskovaneho celniho skla neni obcas moc dobre videt.
jel jsem s tim do Budapesti, v 5 lidech a pri dalnicni jizde cca 130km se zapnutou klimou jsem to dal za 6.4l prumer. ted jezdim kombinovanou kolem 5.7l s lehkou nohou. uvidime jak se trochu vic zajede, jestli treba jeste neklesne.
Klima jede dobre, jen chybi nejaky ofuky pro lidy v zadu. kdyz jsem trochu nasmeroval vyfuky na palubce, tak pry to bylo docela dobre. bylo 32stupnu a chladil jsem automatem na 22.5 a byly spokojeni. ja mel jako ridic trochu omrzle koleno, protoze je tam spodni ofuk ktery miri primo na leve koleno. ale v pohode.
Urcite nekde vyzkousim activ city stop. samozrejme do krabic :-)

Moc se mi nelibi servisni interval po 25tis. predstavoval bych si ho driv. to auto mi pak zustane, tak ho chci mit v co nej kondici. Urcite dam vedet az prijdou nejake zavady.

Dotaz! nachipoval uz nekdo z vas 1.5 tdci 88kw? a nebo mate nejake rady? mam z toho trochu obavu, k vuli zaruce 7let/200000

Typ auta: jiný | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 88 | Rok výroby: 2017 |
Dolů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina