Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 305 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další
  Verze pro tisk

Re: 6. celorepublikový sraz 2016 - autoslalom Přerov - 15.7.
Autor Zpráva
Karma príspevku: 1
sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 18. červenec 2016, 19:18 
shelby cobra driver
shelby cobra driver
Člen klubu
menej ako 8 hodín

čao lidi. Fakt se omlouvám za ty fotky. Dneska jsem vybíral nějaké pro album na FB Ford ČR a fakt jsem měl problém něco vybrat. Původně jsem chtěl dát nějaké akční ze slalomu, ale ty byly buď hodně vzdálené nebo rozmazané. Omlouvám se. Evidentně nemám focení úplně v ruce :(

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 18. červenec 2016, 19:19 
sportKA owner
sportKA owner
viac ako 2 týždne

Jo jo starej Přemysl oráč... :D :D :D

Jsem moc rád, že jsem ti svou první letní přerovskou brázdou vykouzlil toliko úsměvu a prodloužil život.... :palecnahoru:

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 184 | Rok výroby: 2013 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 18. červenec 2016, 22:09 
shelby cobra driver
shelby cobra driver
menej ako hodina

Srandista píše:
...akurat dojazd do depa bol troska zvlastne postaveny a nastupovali v nom tvrde brzdy a u niektorych aj bezpecna, ale zato cas uplne zabijajuca nedotacavost...

To nebyla nedotáčivost, to byla poddimenzovaná cílová branka :D

Ford Fiesta 1.4L 80PS
>>>GALERIE<<<

Typ auta: Ford Fiesta | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 59 | Rok výroby: 2002 |
Dolů

Karma príspevku: 4
sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 18. červenec 2016, 22:56 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
menej ako 4 dni

Hezký večer všem,

tak mám chvilku, abych zhodnotila celou akci. Nejdříve z pohledu organizátora. Slalom je komplexní akce, kterou není jednoduché zorganizovat, obzvlášť ne na vojenském letišti, které má striktní pravidla pro vstup účastníků, jejich pohyb v areálu atd. Převzít na sebe za takovou akci zodpovědnost není snadné a primární pro mne je bezpečnost všech zúčastněných a také techniky (vozidla, časomíra apod.). Jsem ráda, že to v tomto směru dopadlo tak nejlépe jak mohlo, traťáci zůstali celí, řidiči zůstali celí, spolujezdci taky, všichni v depu, všechna vozidla odjela v pořádku po své ose, až na malé šrámy z boje (od kuželů, které jdou opucovat). No, nejvíce v ohrožení byla tentokrát časomíra, já sama ji jednou výrazně ohrozila. Jsem ráda, že jsme ji mohli MisoviCO vrátit v celku. Uff. Další by nám totiž nevyrobil, takže na ni opravdu musíme dávat pozor. Takový náš klubový poklad. :-)
No, ale zpět k organizaci - zajištění kuželů, časomíry, pohárů, vysílaček, WC (a nezapomenout vzít třeba toaleťák :D), promyslet strukturu skupin, startování, startovní čísla, zajistit ochotné traťáky, fotografy a kameramany, časoměřiče, stavěče tratě, něco k sezení, něco na odpadky, atd., atd. Prostě je potřeba spoustu šikovných a ochotných lidí, kteří pomohou, jinak by nebylo možné vůbec takovou akci ukočírovat. Obzvlášť ne v časovém limitu, který jsme na to měli. Naštěstí náš klub je v tomto skvělý a není velký problém tu hromadu ochotných lidí sehnat. Spolupráce s Vámi všemi byla naprosto skvělá a bezproblémová, za celou dobu nevznikl žádný problém, který bychom nebyli schopni velmi rychle vyřešit.
Počasí se mi taky podařilo zajistit, i když to vypadalo bídně, tak nakonec v těch deštivých dnech se našel jeden jediný, kdy bylo počasí alespoň snesitelné a nebyli jsme všichni promoklí či zmrzlí.
Jsem také ráda, že se osvědčila nová struktura organizace - startovní čísla nalepená na autech, penalizace zapisovali traťáci do lejster a pak se to vše dopisovalo (až v kempu tedy), ušetřilo to cca hodinu času, což je hodně. Vysílačky se používaly tedy jen jako prvek komunikace mezi nejvzdálenějším traťákem a časoměřiči, pro jistotu, kdyby se něco dělo na trati v místech, kde nebylo od startu vidět. Naštěstí to nebylo nějak nutné využívat. A taky se podařilo odstranit problém minulého slalomu - přemlouvání traťáků, aby tam někdo vůbec šel. Nyní se jasně určilo předem, kdo tam půjde a bylo jasné, na jak dlouhou (či spíše krátkou - 40 minut) to bude. To taky velmi urychlilo celkový průběh. A v neposlední řadě je potřeba zmínit Paulovu skvělou přípravu při tvorbě tratě. Již dlouho dopředu ji měl promyšlenou, v měřítku zakreslenou, sehnal si pomocníky pro stavbu tratě a tak za půl (!!!) hodiny byla trať kompletně postavená i odzkoušená. Opravdu klobouk dolů! :palecnahoru:
Díky všemu výše uvedenému zbylo i pár minut na volné jízdy. :-)
No a aby bylo zřejmé, kolik lidí (a firem) se muselo zapojit do organizace, tak bych všem ráda poděkovala. Snad na nikoho nezapomenu. :-)

- Ford-club.cz/sk - příspěvek na poháry ve výši 1.800,-
- společnost LOM, a.s. - zapůjčení plochy pro naše klání (6.050,- za pronájem plochy na 5 hodin)
- společnost RALLYE ZLÍN spol.s r.o. - zapůjčení 80 ks kuželů (800,- za jejich pronájem) - snad nám je ještě půjčí, až zjistí, že Mlyeko jeden skalpoval :D
- p. Navrátil - možnost využití WC v hangáru (400,-)
- Svatý Petr - počasí
- MisoCO - zapůjčení skvělé časomíry
- mehturt - dovoz a sestavení časomíry, obsluha časomíry
- Vojta a Magda - obsluha časomíry a zapisování výsledků
- oggy - dovoz kuželů ze Zlína
- Vojta - odvoz kuželů zpět do Zlína
- PaulP - postavení skvělé tratě a zajištění krásných pohárů
- zewl, DrRomca, Jipa - pomoc při stavbě tratě
- zewl - zajištění vysílaček
- pacikrad - zajištění cen do slalomu, prezentaci části vozového parku Ford ČR, celodenní focení a zpracování fotografií

Velké díky také

- všem 12 traťovým komisařům za ochotu strávit čas na trati a případně i něco natočit, když jim byla nacpána kamera
- všem účastníkům za vzorné chování, dodržování pravidel, vynikající sportovní výkony, vytvoření skvělé atmosféry a vůbec - za účast.
- mým dětem - za to, že nepodpálily kemp a neztratily psa, když jsme byli pryč :D

Snad jsem na nikoho nezapomněla...jestli ano, moc se omlouvám a opravím.

Bez Vás všech by ta akce nebyla tím, čím byla. Jsem ráda, že jsme schopni sami pro sebe udělat takovou akci. Doufám, že nebyla poslední a pokud by se už nepodařilo znova zajistit letiště v Přerově, že budeme pokračovat prostě někde jinde. Akce mají skvělou úroveň a jsou opravdu jedinečnou a bezpečnou možností, jak poznat možnosti vozidla a zlepšit své řidičské dovednosti.

No a pár slov z pohledu účastníka. Byla to první příležitost otestovat nové odlehčené disky a semislicky. Ani zdaleka jsem nevyužila jejich možnosti, nicméně na první test to nebylo tak špatné. Jedna z mála výhod, když člověk organizuje takovou akci je to, že není čas přemýšlet nad vlastními výkony, protože se člověk nervuje úplně jinýma věcma. :D No a to mne tak nějak drželo v psychické pohodě, žádný předstartovní stres a tak jsem si to v klidu odjezdila. Takže jsem měla vlastně nespravedlivou výhodu oproti jiným. :D Příště se to jistě otočí. Ale musím přiznat, že jsem ráda, že se mi podařilo obhájit loňské umístění. :-)

Tak zase někdy příště...uvidíme, zda už na podzim. ;-)

Ještě zúčtování - vybralo se celkem 8.000,- (400,- x 20), náklady vypsány výše. Něco málo zbylo, pošlu to v EUR MisoCO jako příspěvek na časomíru.

Video průjezdů bude snad do konce týdne. ;-)

Ford Fiesta ST+, 1,6 EB, 182k, 2014, orange molten Galerie, Blog
Ford S-Max, 2,0 TDCi, 2008, tmavá ink metal. Galerie
ex: Škoda Fábia II,Oktávia II,Fábia combi I, Felicia I., 1000 MB

Typ auta: Ford Fiesta | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 134 | Rok výroby: 2014 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 19. červenec 2016, 05:20 
shelby cobra driver
shelby cobra driver
menej ako 4 hodiny

Hezky napsané, je dobré vidět, že si v klubu výjdeme vstříc při přípravě tratě a nikdo to nenechá jen na jednom klubákovi. Musela to být dobrá akce, rád bych i se svým kombajnem vyzkoušel slalom, jen mi to časově nevycházelo :-(

Jinak mi nevychází počty, náklady 9050Kč a vybralo se 8000Kč to bude MisoCO doplácet 1000Kč? :-D

Obrázek

Typ auta: Ford Mondeo | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 166 | Rok výroby: 2006 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 19. červenec 2016, 06:02 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
menej ako 16 hodín

3 násobný majster
SUP: pohary platil F-C :)

všem díky za pekelnou atmosféru v které jsem tedy jako jediný pořídil skalp....

nemám co k tomu více říci. jako vždy perfektní ;)

Obrázek Obrázek
Obrázek ObrázekObrázek

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 85 | Rok výroby: 2007 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 20. červenec 2016, 14:06 
shelby cobra driver
shelby cobra driver
Člen klubu
menej ako 2 týždne

1 násobný majster
Ahoj.

Páco díky moc za fotky. Realita je taková, že kdyby si nefotil, není nic :hvezda: :pivo:

Velryb to napsala skvěle a já nemám vůbec, co bych k tomu dodal. Jen chci zdůraznit největší díky jí, protože ředitel podniku je jen jeden a právě ten toho má na bedrech nejvíce, více než ostatní spoluorganizátoři. V druhé řadě už díky nám všem, kteří jsme měli na starosti jednotlivé sekce ... jednoduše všem co vyjmenovala, kteří se nějak podíleli.

Nutné poděkování hlavně všem, co neseděli doma a odstartovali. Bez závodníků není závod, to je nejdůležitější. Myslím že nikdo z Vás toho nelitoval a já Vám gratuluju, protože jsme se všichni zase posunuli za volantem. A nic důležitějšího není :P :pivo:. Někteří málo, někteří hodně.

Mne osobně se závod moc líbil a jsem strašně rád, že to proběhlo v takové atmosféře, kdy se vše povedlo na 100% včetně časového harmonogramu a počasí. Mám možnost to porovnávat s mnoha oficiálními závodními seriály a za kvalitu a průběh našich klubových podniků se nikdy nemusíme stydět, spíše naopak - čumět s hlavou vzpřímenou a hrdým rypákem nahoru.

Nicméně pravdou je, že největší radost jsem měl z toho, že k mému překvapení, se veliká většina z Vás za mnou v průběhu podniku stavovala s tím, že trať je fakt super. Podařilo se mi dostát svému původnímu záměru trať postavit přesně v měřítku na mapku a pak přenést identicky v jiném měřítku do reality ..... a tím zajistit pro všechny stejné podmínky ::wink:: :pivo: :pivo:

Děkuju Dokovi, Zewlovi a Jipovi za řízení zásobovacího vozu, podávání kuželů a zaznačování křídou.

Hezký den všem, těším se na dalším podniku ::wink::

Kopec Koráb => 01:51.35, 13.5.2018
Most => 02:08.19, 20.4.2016
Sosnová => 00:52.33, 2.7.2016
Vysoké Mýto => 00:56.17, 14.5.2016
Písek => 01:03.48, 20.8.2016
R.v. 2005, Fiesta ST dle kap. ,,L" NSŘ, třída L4

Typ auta: Ford Fiesta | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2005 |
Dolů

Karma príspevku: 2
sdílet
PříspěvekNapsal: středa 20. červenec 2016, 14:47 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
menej ako 2 hodiny

Taky bych chtel podekovat vsem organizatorum, zejmena pak velrybe, je to vzdycky nevdecne cokoliv delat pro druhe, ale opet se to vyplatilo :palecnahoru: Diky moc!

Byl: Ford Focus ST170

Byl: Ford Mondeo 2.2 TDCi 200k, Titanium S
ObrázekObrázek

Typ auta: Ford Edge | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 154 | Rok výroby: 2017 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 20. červenec 2016, 21:24 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
menej ako 4 dni

Děkuji, děkuji, jsem ráda, že se akce líbila. :-) Bylo mi ctí a zároveň radostí. Největší radost a zároveň odměna pro každého organizátora je, když vše organizačně klape, má k dispozici perfektní spolupracující tým a když jsou účastníci spokojení. :-) Co více si přát? Takže já děkuji Vám. ;-) To Vy všichni jste byli spolutvůrci této skvělé akce. :palecnahoru:

Samozřejmě, že jsem spokojenost svou i Vás všech patřičně "prodala" vedení letiště a aniž bych v to doufala, tak své ovoce to přineslo velmi rychle. :-)

Typ auta: Ford Fiesta | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 134 | Rok výroby: 2014 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 23. červenec 2016, 16:36 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
viac ako 2 týždne

Tak super, už teď se těším, snad mi to vyjde.. :palecnahoru:

Každopádně ještě v krátkosti za mě musím ještě jednou poděkovat Velryb za tu všechnu organizaci a taky Paulovi za třať, ikdyž všichni víme, že si ji stavil pro sebe a stejně vyhlížející velikost a váhu vozidla.. ::wink:: :palecnahoru:

Ač jsem byl mnoha soupeři favorizován, tak se naplno projevilo to, před čím mě varoval zewl, tj. že C-max má opravdu těžiště vysoko a na standardním podvozku se strašně kolíbá, taky se projevilo, že s ním nemám mnoho odjeto (na druhou stranu jsem strašně rád, že jsem ten slalom absolvoval, protože jsem ho fakt o to víc poznal), taky že už jsem fakt dlouho žádný slalom nejel (no loni bohužel nic) a taky konečně na památnou větu zewla: "Vypnul sis ESP?" za první brankou druhé jízdy, která jasně ukázala na viníka celého nezdaru - na mě! A to ani nemluvě o tom, že jsem ve třetí ostré odvařil brzdy, které prostě nedobrzdily do zrádného zalomení před cílem (auto už je v servisu mmj. na kontrole brzd a výměně brzd. kapaliny).

Na druhou stranu jsem se pak svezl s Velryb STčkem a to mě vykouzlilo totálně přiblblý úsměv na rtech, bo to auto je na slalom doslova stvořeno! Určitě i něco k tomu přidaly pásy a semislicky! Děkuju.

Nicméně zcela otevřeně říkám, že mě to strašně celé bavilo a že jsem si to náležitě užil.

Přílohy:

DSC_0089.JPG [ 66.76 KiB | Zobrazeno 2943 krát ]

EX1: C-max 2.0 LPG Titanium / 2008 / BLUE
EX2: Honda Civic Sport 2004 1,6VTEC
EX3: Focus 1.6 / 2002 / REMUS / GREY
EX4: Focus 1.6 / 1999
Obrázek
Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 118 | Rok výroby: 2014 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: neděle 24. červenec 2016, 08:49 
shelby cobra driver
shelby cobra driver
Člen klubu
menej ako 2 týždne

1 násobný majster
Já ti dám pro sebe a malý auta ... bejkovcem ho hnát :D

Rozestup branky 3 metry a tvar, že si ani Zewl s 10 metrů dlouhou manažerskou limuzínou nestěžoval. Za to tě příště odešleme na nejbližší sraz tuzingu a pseudosprint .. tam si stěžovat nebudeš :P

Obrázek

Kopec Koráb => 01:51.35, 13.5.2018
Most => 02:08.19, 20.4.2016
Sosnová => 00:52.33, 2.7.2016
Vysoké Mýto => 00:56.17, 14.5.2016
Písek => 01:03.48, 20.8.2016
R.v. 2005, Fiesta ST dle kap. ,,L" NSŘ, třída L4

Typ auta: Ford Fiesta | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 110 | Rok výroby: 2005 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 25. červenec 2016, 20:37 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
menej ako 4 dni

Tak konečně videa ze slalomu (1x vláček, 4x externí záběry všech účastníků). Moc díky všem, kteří měli kameru v ruce (vůbec nevím, kdo se za ní vlastně střídal) a Vojtovi za zpracování. :-) Ještě pak zpracujeme nějaký onboard z fiesty. Vidím, že zatím nikdo nedal.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLPBZFfZE6BztOlPLcae1edWv7W6GIpod7

EDIT: Popisky pod videem (seznam účastníků v daném videu) ne vždy sedí, tak si to raději prohlédněte všechno. Měli by tam být všichni, většina 2x. ;-) Pěkně Vám to všem jezdí. :palecnahoru:

Naposledy upravil velryb dne pondělí 25. červenec 2016, 21:04, celkově upraveno 1

Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 25. červenec 2016, 20:53 
sportKA owner
sportKA owner
viac ako 2 týždne

Co jsem měl videa ze spanilky tak jsem poslal Fabiovi že zpracuje video. Jinak onboard mám taky jestli tak někam uložím. :-)

Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 184 | Rok výroby: 2013 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 25. červenec 2016, 21:08 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
viac ako 2 týždne

PaulP píše:
Já ti dám pro sebe a malý auta ... bejkovcem ho hnát :D

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Musím tě trochu naštengrovat před tím říjnem.. :palecnahoru: :palecnahoru:

Velryb, díky moc za video a omluva všem díky mé roztřepané ruce, je vidět, že jsem to pak do ruky strčil tomu pravému, že se mu to tak netřepe.. :palecnahoru: :palecnahoru:

PS: Už vím, proč jsem nedobrzdil, počítal jsem jen s Paciho váhou a ne s tím, co seděl vzadu.. :mrgreen: :mrgreen:

Přílohy:

duch.png [ 399.44 KiB | Zobrazeno 2901 krát ]

EX1: C-max 2.0 LPG Titanium / 2008 / BLUE
EX2: Honda Civic Sport 2004 1,6VTEC
EX3: Focus 1.6 / 2002 / REMUS / GREY
EX4: Focus 1.6 / 1999
Obrázek
Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 118 | Rok výroby: 2014 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 25. červenec 2016, 22:57 
shelby cobra driver
shelby cobra driver
menej ako hodina

To je v prdeli. Tolik videi, já se nudim na noční a na mobilu mám jenom edge
:|

Ford Fiesta 1.4L 80PS
>>>GALERIE<<<

Typ auta: Ford Fiesta | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 59 | Rok výroby: 2002 |
Dolů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 305 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina