Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
  Verze pro tisk

Alkohol a drogy za volantem
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 18. červen 2009, 12:05 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Uživatelský avatar
Offline
menej ako 2 hodiny

Příspěvky: 25791
Bydliště: Meziboří u Litvínova 550m/n.m.
Karma: 567
1. Velmi malé množství alkoholu – do 0,2 promile

Nejnižší hodnoty alkoholu v krvi do shora uvedeného obsahu, zejména jsou-li objeveny toliko na základě orientační dechové zkoušky, neznamenají nutně přítomnost alkoholu v krvi a nemohou být vždy trestány jako přestupek. Pokud policie naměří takto nízkou hodnotu při orientační zkoušce, je velmi pravděpodobné, že v krvi již nebude nic. Pokud se tedy následně v krvi nic nezjistí, nejedná se o přestupek.

Pokud by se v krvi nalezly velmi nízké koncentrace alkoholu, např. do 0,1 promile anebo ještě nižší, může se rovněž jednat o přirozenou metabolickou reakci, kterou nelze postihnout jako přestupek. V jednotlivých případech by však musel rozhodnout znalecký posudek.

2. Množství alkoholu do 1 promile

Za řízení vozidla s množstvím alkoholu do jedné promile hrozí řidiči sankce:

- 10 až 20 tisíc pokuta,

- šest měsíců až rok zákazu řízení,

- 3 body (při množství alkoholu do 0,3 promile), 6 bodů (0,3 až 1 promile)

3. Množství alkoholu nad jednu promili

Přestupkový zákon se sice „tváří“, jako kdyby šlo o přestupek (tj. řízení ve stavu vylučujícím způsobilost), nicméně ve skutečnosti se jedná o trestný čin Ohrožení pod vlivem návykové látky.

Za tento skutek hrozí:

- trest odnětí svobody až na jeden rok,

- pokuta až do 5 000 000 Kč,

- zákaz řízení až na 10 let,

- 7 bodů.

4. Množství alkoholu nad jednu promili (recidiva, dopravní nehoda, řízení vozidla MHD)

Pokud řidič řídí vozidlo s množstvím alkoholu nad jednu promili a jedná se u něho o recidivu, zaviní nehodu anebo řídí vozidlo MHD, hrozí mu:

- trest odnětí svobody na šest měsíců až tři léta,

- pokuta až do 5 000 000 Kč,

- zákaz řízení až na 10 let,

- 7 bodů.

5. Nepodrobení se zkoušce na přítomnost alkoholu

Za nepodrobení se zkoušce na přítomnost alkoholu nebo jiné návykové látky hrozí řidiči:

- pokuta 25 až 50 tisíc Kč,

- zákaz řízení na rok až dva,

- 7 bodů

Příloha:
ATT209156[1].JPG [ 9.46 KiB | Zobrazeno 16614 krát ]

_________________
Tento příspěvek vyjadřuje pouze názor autora a nemusíte s ním souhlasit !
Galerie Co neubrzdíš to neukecáš ICQ 321190904 Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Fotky a videa z akcí klubu


Naposledy upravil Peters56 dne středa 27. listopad 2013, 23:28, celkově upraveno 1

Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 92 | Rok výroby: 2008 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol za volantem - tresty
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 15. duben 2010, 16:22 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Uživatelský avatar
Offline
menej ako 2 hodiny

Příspěvky: 25791
Bydliště: Meziboří u Litvínova 550m/n.m.
Karma: 567
Bude povolen alkohol za volantem?

Řidiči dokážou být velmi vynalézaví, když jde o to, vyhnout se správnímu řízení a také odpovědnosti. A možná právě proto, každý druhý řidič, který byl přistižen s alkoholem v krvi, nakonec vyvázl bez trestu. Vždyť v roce 2009 bylo promlčeno nebo odloženo 14 500 případů nezdárných řidičů.

Že počty přistižených osob s alkoholem v krvi za volantem nesouhlasí s počtem nakonec skutečně potrestaných viníků, je patrné při srovnání registru bodového systému ministerstva dopravy a čísel, které naopak uvádí policejní statistiky. ČT tak zjistila, že například v roce 2008 bylo přistiženo 27 868 řidičů a přitom potrestáno z nich bylo pouze 13 386 osob. Otázkou je, zdali se opilým řidičům daří unikat před spravedlností díky vlastní vynalézavosti, jak se vyhnout správnímu řízení, anebo zdali je chyba na straně pomalé práce úředníků.

Opilý řidič, veselý vrah

Přitom alkohol za volantem je stále strašákem v policejních statistikách dopravních nehod. Zvláště letošní měsíc březen se zapsal nesmazatelně do černé kroniky dopravní policie. Největší počet nehod v letošním roce, celkem 81, byl zaznamenán právě v týdnu od 22. do 28. března. První dva měsíce v roce byla každá dvacátá dopravní nehoda způsobena jen kvůli alkoholu. Přestože čísla jsou stále vysoká, oproti loňskému roku lze vysledovat pozitivní trend. V lednu a únoru roku 2009 se totiž dokonce už každá 16 nehoda stala pod vlivem alkoholu. Přestože se březen pokazil, leden a únor letošního roku jsou nositeli rekordu, protože v těchto měsících se odehrálo nejméně dopravních nehod za poslední dvacet let.

Policisté si mnou spokojeně ruce, jsou přesvědčeni, že za klesající počet dopravních nehod pod vlivem alkoholu můžeme být vděčni novému opatření, kdy jsou všichni řidiči povinni se podrobit dechovou zkoušce při každé silniční kontrole. Policisté skeptici se zase domnívají, že za nízkou nehodovost může sněhová kalamita, která nás ještě v prvních dvou měsících v roce trápila, a kvůli které řada svátečních řidičů nevyjela na silnice. Přesto alkohol za volantem stále přináší své oběti.

V roce 2009 zemřelo na silnici 839 řidičů. To je 839 zbytečně zmařených životů, které tu zanechaly svoji rodinu, přátelé a blízké. Číslo se sice zdá být vysoké, ale i přesto je to nejmenší počet obětí dopravních nehod od roku 1989. V loňském roce při nehodě, za kterou stál přímo alkohol, zemřelo 123 lidí. Toto vysoké číslo mrtvých přinutilo policii ještě více řešit situaci nezodpovědných opilých řidičů. Proto od ledna letošního roku, se musí každý řidič, který je kontrolován policií, podrobit také dechové zkoušce, jenž odhalí přítomnost alkoholu v krvi.

Ne všichni policisté ale tento nařízený postup dodržují. Vozidlo zastaví, zkontrolují, zdali řidič svítí, je připoután, zkontrolují také doklady, obejdou auto, ale na dechovou zkoušku už ne vždy dojde. Pokud policisté neprovedou povinnou dechovou zkoušku, hrozí jim za nedodržení pracovního postupu dokonce pokuta.

Alkohol? Hašlerka!

Opilí řidiči mají nespočet výmluv na to, proč jim přístroj naměřil promile alkoholu. Mezi ty nejoblíbenější evergreeny patří nejrůznější výmluvy na sladkosti, jako jsou hašlerky, margotka, pralinky, čokoládová špička s rumem, maková buchta a další. Tyto dobroty jsou však těmi nejslabšími výmluvami na světě. Po některých z nich žádný alkohol nenadýcháte, a to ani, kdybyste si na nich pochutnali bezprostředně před dechovou zkouškou.

Například, pokud by vám byla měřena hladina alkoholu ihned po konzumaci hašlerky nebo kompotu, nadýcháte 0,00 promile. Jsou sice potraviny, po kterých alkohol nadýcháte, ale to jen tehdy, když dechovou zkoušku podstoupíte okamžitě po pozření těchto potravin. Vy ale můžete požadovat opakování testu po 5 minutách.

Čokoládová tyčinka Margot vám vyšvihne výsledky na 0,59 promile, po dvou rumových pralinkách vám naměří dokonce až 1,01 promile. Nebezpečné nejsou jen některé potraviny ale i léky. Po kapkách na kašel Bromhexin naměříte 1,62 promile, ale když u všech těchto složek test zopakujete po pěti minutách, naměříte zase už 0,00 promile.

Pozor si však dávejte na ústní deodorant Abdent. Okamžitě po použití nadýcháte až 5,59 promile, pro pěti minutách se výška promile razantně sníží, na rozdíl od potravin se však nevyrovná nulové hodnotě, ale můžete i tak nadýchat až 0,16 promile alkoholu.

Bude povolen alkohol za volantem?

V České republice není oficiálně povolena ani sebemenší míra promile alkoholu v krvi. Přesto v praxi od léta platí, že pokud je řidiči naměřeno například 0,24 promile a k pití alkoholu se nepřizná, přestupkové odbory na úřadech případ odloží. Toto jim nařizuje interní pokyn ministerstva dopravy na základě vyjádření soudních znalců, podle kterých takto nízká hladina nemusí být jednoznačně způsobena alkoholem.

Přitom 0,24 promile může představovat desetistupňové pivo, které řidič vypije zhruba půl hodiny před jízdou. Případy s nízkými promile alkoholu v krvi se policistům nejhůře řeší, jsou totiž administrativně nejnáročnější. Když policisté naměří malé množství alkoholu, jsou povinni dechovou zkoušku po pěti minutách zopakovat. Veškerá administrativa je však zbytečná, pokud se řidič nepřizná. Přestupková komise jeho případ odloží.

Řidič může dokonce požádat o krevní test, v takovém případě ho s ním policisté jsou povinni udělat, a pokud se prokáže, že v krvi alkohol není, pak je to policie, která zaplatí náklady za provedení krevního testu. Pokud by řidič odmítl dechovou zkoušku, může být postihnut pokutou až 50 000 Kč a zákazem řízení vozidla až na dva roky.

Jak tedy vyřešit situaci, kdy jsou policisté povinni vždy zkontrolovat dechovou zkouškou alkohol v krvi řidiče, zároveň při naměření malého množství alkoholu jsou nuceni podstupovat poměrně náročný administrativní proces, který je však ve výsledku k ničemu, pokud se řidič nepřizná?

Policie začala uvažovat, že by hodnotu jako je například 0,24 promile alkoholu v krvi, tolerovala. Toto však nemůže ze své vůle udělat, a proto i nadále vyplňují formuláře, testy opakují, přestože dopředu vědí, že s výsledkem se nikdo zaobírat nebude. Pomoc by jim chtěl Český metrologický institut, který testuje přístroje na měření alkoholu. Pokud by prokázal, že naměřená promile 0,24 nemá průkazný charakter, mohli by policisté tuto nízkou hladinu alkoholu v krvi sami tolerovat. Nebylo by to až tak zvláštní, kvůli nespolehlivosti měřících přístrojů bývá tolerováno například překročení rychlosti, a to až o deset procent.

_________________
Tento příspěvek vyjadřuje pouze názor autora a nemusíte s ním souhlasit !
Galerie Co neubrzdíš to neukecáš ICQ 321190904 Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Fotky a videa z akcí klubu


Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 92 | Rok výroby: 2008 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol za volantem - tresty
sdílet
PříspěvekNapsal: středa 27. listopad 2013, 23:28 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Uživatelský avatar
Offline
menej ako 2 hodiny

Příspěvky: 25791
Bydliště: Meziboří u Litvínova 550m/n.m.
Karma: 567
Ministerstvo dopravy v uplynulých dnech předložilo do vnějšího připomínkového řízení návrh nařízení vlády o stanovení jiných návykových látek a jejich limitních hodnot, při jejichž dosažení v krevním vzorku řidiče se řidič považuje za ovlivněného takovou návykovou látkou.

O problémech, které způsobuje absence tohoto nařízení vlády, jež navazuje na novelu zákona o silničním provozu účinnou již od 17. srpna 2013, jsme již dříve informovali. Podle nyní předloženého návrhu se stanovují tyto jiné návykové látky a jejich limitní hodnoty, při jejichž dosažení v krevním vzorku řidiče se řidič považuje za ovlivněného takovou návykovou látkou:

Obrázek

Krevním vzorkem se podle nyní předloženého návrhu má rozumět krevní sérum oddělené z odebrané z krve řidiče.

Nařízení vlády budou v rámci své činnosti implementovat obecní úřady obcí s rozšířenou působností. Tyto úřady si již nadále nebudou opatřovat znalecké posudky znalců z oboru zdravotnictví, odvětví psychiatrie. Posouzení, zda byl či nebyl řidič ovlivněn jinou návykovou látkou, provedou úřady samy na základě znaleckého posudku z toxikologie a aplikací navrhovaného nařízení vlády na takto zjištěný skutkový stav.

Aplikace navrhovaného nařízení vlády bude spočívat pouze v porovnání zjištěné návykové látky v krvi řidiče s návykovými látkami uvedenými v nařízení vlády. Nebude-li zjištěná látka uvedena v navrhovaném nařízení vlády, budou úřady postupovat jako před účinností tohoto nařízení vlády a zákona č. 233/2013 Sb. Pokud bude zjištěná látka korespondovat s některou látkou uvedenou v navrhovaném nařízení vlády, porovná úřad zjištěnou hodnotu této návykové látky s příslušnou limitní hodnotou navrhovaného nařízení vlády stanovenou pro zjištěnou návykovou látku. V případě, že zjištěná hodnota bude dosahovat alespoň limitní hodnoty stanovené v nařízení vlády nebo bude tuto hodnotu převyšovat, bude se mít za to, že byl řidič návykovou látkou ovlivněn. V opačném případě se bude mít za to, že řidič návykovou látkou ovlivněn nebyl.

S implementací nejsou podle odůvodnění nyní předloženého návrhu nařízení vlády spojeny žádné náklady, není potřeba zajišťovat žádné prostředky. Vzhledem ke svému rozsahu neklade navrhovaná právní úprava zvýšené nároky na pracovníky úřadu, kteří si jí snadno a rychle osvojí.

zdroj : AMK ČR

_________________
Tento příspěvek vyjadřuje pouze názor autora a nemusíte s ním souhlasit !
Galerie Co neubrzdíš to neukecáš ICQ 321190904 Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Fotky a videa z akcí klubu


Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 92 | Rok výroby: 2008 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: středa 27. listopad 2013, 23:31 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
Uživatelský avatar
Offline
menej ako 4 dni

Příspěvky: 19455
Bydliště: Litoměřice
Karma: 380
btw: zastavili mi kolegu v nemecku na čúrací vzorek: výsledok 500e a 6mes zákaz riadenia v nemecku, takže si na to dávajte fakt pozor :-)

_________________
BMW 320d sport 2015, 183HP, Black saphire
focus ghia 2007 HB 2.0i, 145 HP black panther
RR Silver Wraith II 1977, V8, 6750cc, Regency Bronze


Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 107 | Rok výroby: 2007 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 08:30 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Uživatelský avatar
Offline
menej ako týždeň

Příspěvky: 9130
Bydliště: západní Čechy a Šumava
Karma: 89
takže drogy?

_________________
VW Golf 1,2 TSI Comfortline 81kW,r.v. 2016 -
Suzuki Samurai 1,3 MPi, black & white
Obrázek
ex: Ford Focus 1,6
Optimismus je způsoben nedostatkem informací.


Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 74 | Rok výroby: 2006 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 09:45 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Člen klubu
Uživatelský avatar
Offline
menej ako 4 dni

Příspěvky: 19455
Bydliště: Litoměřice
Karma: 380
tráva (dal si to cez víkend a chytli ho niekedy v utorok)

_________________
BMW 320d sport 2015, 183HP, Black saphire
focus ghia 2007 HB 2.0i, 145 HP black panther
RR Silver Wraith II 1977, V8, 6750cc, Regency Bronze


Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 107 | Rok výroby: 2007 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 10:41 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Uživatelský avatar
Offline
menej ako 2 hodiny

Příspěvky: 25791
Bydliště: Meziboří u Litvínova 550m/n.m.
Karma: 567
Tráva se drží dlouho v těle. I po měsíci dokážou najít stopy v krvi.

_________________
Tento příspěvek vyjadřuje pouze názor autora a nemusíte s ním souhlasit !
Galerie Co neubrzdíš to neukecáš ICQ 321190904 Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Fotky a videa z akcí klubu


Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 92 | Rok výroby: 2008 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 12:23 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
Uživatelský avatar
Offline
viac ako 2 týždne

Příspěvky: 166
Bydliště: Praha...
Karma: 0
Někde jsem slyšel, že pokud Vás chytnou ožralýho, tak co dělat aby jste z toho vytřískali co možná nejvíce a nakonec třeba ani neměli moc velkej problém... Pokud bude zájem, můžu se rozepsat...


Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 107 | Rok výroby: 2005 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 12:30 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Uživatelský avatar
Offline
menej ako týždeň

Příspěvky: 9130
Bydliště: západní Čechy a Šumava
Karma: 89
no tak jasně- piš, piš. Můžem to tu rozebrat ;)

_________________
VW Golf 1,2 TSI Comfortline 81kW,r.v. 2016 -
Suzuki Samurai 1,3 MPi, black & white
Obrázek
ex: Ford Focus 1,6
Optimismus je způsoben nedostatkem informací.


Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 74 | Rok výroby: 2006 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 12:39 
shelby cobra driver
shelby cobra driver
Člen klubu
Uživatelský avatar
Offline
menej ako 8 hodín

Příspěvky: 3560
Bydliště: Modřice@JM@CZ
Karma: 42
ajeeejda.
Muj nazor: Vozralej clovek nema ku_va za volantem co delat. Pokud se rozjede, tak by ho auto melo bez milosti zastrelit.
Nemluvim o zbytkacu, tam sem pro zavedeni nejake tolerance... ja nevim 0,15 o/oo .

_________________
Ford Focus 1.6 16V 1999 / Ford Mondeo ST 220 2006
Obrázek Obrázek


Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 74 | Rok výroby: 1999 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 12:48 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Uživatelský avatar
Offline
menej ako týždeň

Příspěvky: 9130
Bydliště: západní Čechy a Šumava
Karma: 89
mám pocit, že do 0,3 je to tak sporný, že se to neřeší

_________________
VW Golf 1,2 TSI Comfortline 81kW,r.v. 2016 -
Suzuki Samurai 1,3 MPi, black & white
Obrázek
ex: Ford Focus 1,6
Optimismus je způsoben nedostatkem informací.


Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 74 | Rok výroby: 2006 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 13:50 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
Uživatelský avatar
Offline
viac ako 2 týždne

Příspěvky: 166
Bydliště: Praha...
Karma: 0
silver: Oukej, ve zkratce. Když vás chytí opilého, tak samozřejmě nesmíte odmítnout měření z krvy, a musíte se nechat odvést na služebnu. ALE, jakmile tam přijdete, tak jim řeknete, že máte panický strach z jehel, a požadujete provést odběr z moči! To by mělo jít, pak nastává to horší. Cestou na WC si musíte načúrat do kalhot, prostě stres, nevím co, stalo se. Budou do vás lít vodu, a nějaký limit je 1-2hodiny, než můžete znova, a provést to znova. Pak za nějaké 3-4 hodiny, a po vypití několika litrů vody, je velká pravděpodobnost, ež hladina alkoholu v moči, už bude menší, a navíc, v případě odběru z moči, se to zauokruhluje směrem dolů, takež místo trestného činu, budete mít pokutu za přestupek.

Co je na tom pravdy netuším, ale slyšel jsem to od docela znalého člověka... Zatím sem to vyzkoušet nemusel :D


Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 107 | Rok výroby: 2005 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 13:55 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
Uživatelský avatar
Offline
viac ako 2 týždne

Příspěvky: 166
Bydliště: Praha...
Karma: 0
Stehňák píše:
ajeeejda.
Muj nazor: Vozralej clovek nema ku_va za volantem co delat. Pokud se rozjede, tak by ho auto melo bez milosti zastrelit.
Nemluvim o zbytkacu, tam sem pro zavedeni nejake tolerance... ja nevim 0,15 o/oo .

V životě jsem ožralý nejel ;)


Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 107 | Rok výroby: 2005 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 13:58 
Ford-club devoted
Ford-club devoted
Uživatelský avatar
Offline
menej ako 2 hodiny

Příspěvky: 25791
Bydliště: Meziboří u Litvínova 550m/n.m.
Karma: 567
Policie na služebně nikomu krev ani moč neodebírá, to se všechno děje až za přítomnosti lékaře při případném lékařském vyšetření. Nevím proč by měli policisté do někoho lít vodu kvůli čúrání? :roll: Nevím jak jinde ale u nás vede první cesta po zjištění alkoholu v dechu s ohledem na jeho výši samozřejmě na lékařské vyšetření, takže cca do 30 minut po zjištění alkoholu v dechu řidiče je už provedeno lékařské vyšetření i případné odběry krve nebo moči.

_________________
Tento příspěvek vyjadřuje pouze názor autora a nemusíte s ním souhlasit !
Galerie Co neubrzdíš to neukecáš ICQ 321190904 Obrázek
Obrázek Obrázek
Obrázek Fotky a videa z akcí klubu


Typ auta: Ford C-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 92 | Rok výroby: 2008 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Re: Alkohol a drogy za volantem
sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 28. listopad 2013, 14:04 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
Uživatelský avatar
Offline
viac ako 2 týždne

Příspěvky: 166
Bydliště: Praha...
Karma: 0
No prostě tam kde by ti brali krev, tak řekneš že chceš vzít z moči, protože se bojíš, a načúráš si do kalhot. Musí se pak čekat, než se ti znova naplní močák a pod. Je to založené na pravdě?


Typ auta: Ford Focus | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 107 | Rok výroby: 2005 |
Nahoru
Dolů
 Profil  
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Style by phpBB3 styles, zdrowie alveo
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Český překlad – phpBB.cz
Karma functions powered by Karma MOD © 2007, 2009 m157y