Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
  Verze pro tisk

Re: Displej
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 02. prosinec 2019, 07:07 
KAčátko
KAčátko
menej ako 2 dni

Díky. Nicméně jsem to nemyslel zle a předpokládal, že t, kontroly jsou univerzálně předpřipravené, aby nemuseli na každé auto z dat dělat ty budíky, jenže to by jsme museli mít všichni to samé, což jak jsem zjistil nemáme. Někdo má tyto kontrolky,někdo zase jiné.
A ano, tak trošku mi vadí, že tam mám něco a je to k ničemu.

Já se taky hlavně ptal proto, že jsem na to přišel náhodou, že to tam je, ale když jsem to tu pročítal, tak šoféři to tam ani nemají. Třeba na jedné fotce zde byla kontrolka zapnutého tempomatu a ačkoliv já tempomat mám, tak paradoxně tu kontrolku nemám. Tak jsem se radši zeptal, nám to tedy je.

No a já třeba volant chci ::D:: :palecnahoru:

Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 103 | Rok výroby: 2008 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 02. prosinec 2019, 07:43 
GT racing man
GT racing man
Člen klubu
menej ako 16 hodín

Ty tvoje ikonky vypadají jinak než ty moje, taky mám 2008. U mě vypadají stejně jako na obrázku, který jsem přikládal, a to máme stejný motor... Je divné, že se ti nezobrazuje kontrolka tempomatu, nedělal někdy něco s FW budíků/ŘJ?

Fotogalerie

BMW R1200GS Adventure | 2008 | Motorbike

Obrázek Obrázek

Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 103 | Rok výroby: 2009 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: pondělí 02. prosinec 2019, 09:43 
sportKA owner
sportKA owner
menej ako 2 dni

To "Maurik" máš upravený soft přístrojovky na pofacelift, já sem tam měl původně taky zelenou kontrolku tempomatu a po přehrání do češtiny už mám kontrolky jako ty... a tempomat se mi rovněž zobrazuje místo toho "autíčka"

Obrázek

Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: benzínový | Výkon motoru v kW: 162 | Rok výroby: 2009 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 03. prosinec 2019, 08:21 
KAčátko
KAčátko
menej ako 2 dni

Aha, tak už jsme doma ::wink:: Ano, dělali mi češtinu a přidávali některé věci. Škoda, já tak nějak doufal, že ty funkce tam mám, pouze nejsou aktivované :cry: ::D:: Jenže teď nevím, zda mi tam něco nezmizelo, co tam bylo když to bylo ještě v němčině. Ještě v tom pokročilém nastavení mám navíc ukazatel teploty motoru a napětí a i když to je zaškrtnuté, tak se mi nic nezobrazuje. Jinak moc díky

Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 103 | Rok výroby: 2008 |
Dolů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 34 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina