Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
  Verze pro tisk

Re: Denní svícení při poloze ovladače AUT
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: sobota 05. leden 2019, 21:40 
RS racing man
RS racing man
menej ako hodina

Zadné ti svietiť nebudú, nie je to model s takouto podporou...
Jedine natiahnúť plusový kábel dozadu z poistkovej skrinky, kde je pri funkcii auto 12v ( prepínač auto )
Prípadne skúsiť merákom nájsť v zadnej poistkovke podobný vodič.
Ale aby ti to zhasínalo a bola zachovaná funkcia musel by si ťahať len z prepínača polohy auto.
Dá sa to urobiť, mal som to v predošlom aute, kde som priviedol 12v z relátka na DRL. Ale nebolo to do svetiel, ale do prídavných podsvietených odraziek v nárazníku.
Nebolo to samozrejme schválené, bolo to bez homoša...
Tak isto to tvoje riešenie do svetiel nebude mať homoša na technickej to môže byť problém aj nemusí...
K tomu úplnému zhasnutiu DRL je najlepšie spraviť si vlastný vypínač, ktorým úplne vypneš DRL pri naštartovanom motore.
Diagnostika takúto možnosť nemá.
Sretávam sa z luďmi, ktorý majú svietenie upravené pre severské krajiny a to pri otočení kľúča do polohy 1 hneď svietia. Ja som proti tomu, navyše neviem načo je to dobré a po druhé stačí sa hrať pár minút s diagnostikou a je problém v slabej batérii...

Možnosti nastavenia a kombinácie svietenia:

Přílohy:

Capture2. 1. 2019-8.41.155. 1. 2019-21.08.01.jpg [ 21.57 KiB | Zobrazeno 315 krát ]
Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 103 | Rok výroby: 2007 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: středa 09. leden 2019, 19:59 
fiesta cup driver
fiesta cup driver
Člen klubu
menej ako 8 hodín

To stím vypínačem u DRL mě nenapadlo. Děkuji

Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 129 | Rok výroby: 2010 |
Dolů

sdílet
PříspěvekNapsal: čtvrtek 10. leden 2019, 12:51 
sportKA owner
sportKA owner
menej ako 2 dni

Denní svícení lze vypnout v menu konversu alespoň jsem to tam někde viděl. S tím přivedením + do zadních LED světel to nebude tak snadné. Už jen kvůli zpětným proudům do PC a hlídání prasklých žárovek. Např u předešlého auta mě do zadních světel šlo 6V a při brzdě 12V, na světla a brzdy byl pouze jeden vodič. přišel jsem na to když jsem si montoval tažný. Šlo by to řešit nejspíš diodou. Co tě vůbec vede k tomu rozsvitit zadní světla při denním? Auto vidíš na kilometr daleko, na tu vzdálenost nejsi ani schopen poznat zda vzadu svítí nebo ne. Pokud už ty světla k něčemu mají být stejně už svítíš plnýma světlama. Ta automatika na nejvyšší citlivost funguje spolehlivě. Trochu chaoticky chodí rozsvěcení dálkových.

Typ auta: Ford S-max | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 120 | Rok výroby: 2011 |
Dolů

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 63 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina