Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]

Verze pro tisk

Vrakáčista z Prahy (blízkého okolí) co by mi uměl pomoci?
Autor Zpráva
sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 19. květen 2020, 08:07 
ST racing man
ST racing man
Člen klubu
menej ako 16 hodín

Svou pohádku (příběh) musdím začít trochu ze široka. Když jsem koupil Galaxu, tak od původního majitele měla podřené boční plasty v kufru. Neřešil jsem to - plasty se "jen" vozí a do kufru krom mě a syna stejně nikdo nekouká - až jsem postřehl inzerát, že někdo prodá hezké bočnice za cenu několika stokorun. A zrodil se nápad - bočnice koupím a nechám je vyměnit. Inzerent měl dokonce cestu do Prahy a bočnice mi přivezl až pod nos - takže spokojenost a začala operace, kdy jsem se se známým v práci dohodl, že mi je během jednoho odpoledne za pár kaček klidně prohodí. Jenže - jak už to tak bývá, přišla zrada. Moje auto je bez klimy pro třetí řadu sedaček a "nové" bočnice jsou z auta, které klimu vzadu mělo. Bočnice krom záclonek a výdechů (oboje nevyužiju) mají bohužel trochu jiný tvar spodku a tak mi tam nesedí nákladová hrana kufru a původní majitel nákladovou hranu z auta s klimou už nemá. No nic - povedlo se mi sehnat člověka, co tuto hranu má a o víkendu jsem se pro ní vypravil. Bohužel jsme ale zjistili, že když tam hranu dáme, tak se nedostanu do kastlíku, který celkem využívám. Takže jsme odjeli zpět bez plastů a já teď
hledám někoho, kdo by:
a) měl hezké bočnice do kufru Galaxy 2006+ (WA6) za rozumnou cenu
b) byl ochoten mi je v autě vyměnit (přemontovat)
c) ideálně by vzal současné bočnice protiúčtem nebo za práci ....

ad c) - není úplně důležité, původní prodejce je ochoten mi za bočnice vrátit peníze, jen by mi to přišlo celkově jednodušší (přecio jen řešit jak je k němu dostat ...)

Najdu někoho?

Obrázek

Typ auta: Ford Galaxy | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 96 | Rok výroby: 2006 |
Dolů

Re: Vrakáčista z Prahy (blízkého okolí) co by mi uměl pomoci
sdílet
PříspěvekNapsal: úterý 19. květen 2020, 20:55 
RS racing man
RS racing man
Člen klubu
menej ako 2 týždne

Auto Lukšan Příbram +420602380227, braljsem tam ty svoje. Kontakt od Honzy Vrány, bere tam často díly.

Typ auta: Ford Galaxy | Typ motoru: naftový | Výkon motoru v kW: 129 | Rok výroby: 2010 |
Dolů

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina [ Letní čas ]